Пятница, 29.03.2024
А Р Т залежні
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Палітра тисячоліть » Критика » Як вам Палітра тисячоліть 2007 у Богуславі?
Як вам Палітра тисячоліть 2007 у Богуславі?
1.в будь-якому випадку суперово![ 2 ][33.33%]
2.суперово, тільки надто швидко і напружено[ 2 ][33.33%]
3.класно, але не продуманий переділ за напрямками художників[ 3 ][50.00%]
4.класно, але велика вікова різниця учасників[ 2 ][33.33%]
5.нормально[ 0 ][0.00%]
6.непогано, як на варіант безтурботного проведення часу[ 0 ][0.00%]
7.не сподобалось[ 0 ][0.00%]
8.ти с какова района?[ 0 ][0.00%]
Всего ответов: 6
BulletДата: Среда, 27.06.2007, 01:36 | Сообщение # 1
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Є можливість обрати кілька варіантів відповідей smile

Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
ВікусяДата: Среда, 27.06.2007, 17:24 | Сообщение # 2
майстриня еротичних зітхань
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 9
Репутация: 2
Статус: Offline
Це мабуть найкращий тиждень у моему житті!

Добавлено (27.06.2007, 17:24)
---------------------------------------------
Взагалі такі речі (я про Палітру тисячоліть) треба проводити чим частіше, тим краще! smile


Весела з почуттям гумору (хай хто знає мене згадає фразу "Ой, деточки") , ні дня не можу прожити без мистецтва.
 
BulletДата: Среда, 27.06.2007, 17:44 | Сообщение # 3
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Вікуся)
Це мабуть найкращий тиждень у моему житті!

а у мене то був самий наповнений всякими тарганами тиждень:) При чому не виключно тарганами-інсектами. А також тарганами в голові smile
У мене є заряд зараз, мушу визнати!!

Quote (Вікуся)
Взагалі такі речі (я про Палітру тисячоліть) треба проводити чим частіше, тим краще!

Стомільйонвідсотково!!!


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
ВікусяДата: Среда, 27.06.2007, 18:22 | Сообщение # 4
майстриня еротичних зітхань
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 9
Репутация: 2
Статус: Offline
З тараканами тебе повністю підтримую (таже історія) wacko

Весела з почуттям гумору (хай хто знає мене згадає фразу "Ой, деточки") , ні дня не можу прожити без мистецтва.
 
lightladyДата: Четверг, 28.06.2007, 00:09 | Сообщение # 5
соловей на веточке
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 19
Репутация: 2
Статус: Offline
Цей тиждень був супер)Мені дуже сподобалось.А таргани це справа така.Вони ж бояться нас ще більше ніж ми їх biggrin А якщо серйозно, то спілкування з такими класними людьми,які приймали участь у конкурсі,покриває всі недоліки( тарганів, жахливий душ і т.д)То ж враження залишається позитивним
Прикрепления: 59771981.jpg (125.4 Kb)


Живопис ніколи не є прозою:це поезія,написана віршем...
 
redcatДата: Пятница, 29.06.2007, 02:23 | Сообщение # 6
Гідроелектростанція Людмілкін
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 28
Репутация: 1
Статус: Offline
Я, особисто, в шаленому захваті!!!
Все було просто супер! Саме головне те, що нас оточували люди з якими можна було розмовляти на одній мові.
Народ! Скажу вам чесно, що ті 3 диби, що я провела за компом, набираючи темпи з дипломом аби поїхати на палітру, стовідсотково себе виправдали. Після палітри були ще 3 важкі недоспані ночі, в результаті яких тепер я дипломований МАГІСТР. І мені навіть подумати важко, що було б якби я все ж таки не встигаючи з дипломом не поїхала на пленер в Богуслав, а залишилась дома доводити все до розуму.
Та, зрештою, біс з ним, тим дипломом,- мені все ж таки вдалось одним пострілом двох зайців замочить! biggrin
Я БЕЗМЕЖНО ЩАСЛИВА, ЩО ТЕПЕР Я - АРТЗАЛЕЖНА!!!!!!!!!!
Прикрепления: 58650833.jpg (171.5 Kb)


...Life is wonderful! Isn't it?;-)
 
BulletДата: Пятница, 29.06.2007, 14:18 | Сообщение # 7
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (redcat)
Прикрепления: 58650833.jpg (172 Kb)

Аааааааааа........... !!! Я вивішу це в фотогалерею, до богуславських приколів!! Ура! Ти зазнімкувала її!! Цю суперову оголену сумоїстську жінку, що сідає на букет квітів!!! smile Це стане притчею во язицях smile А може хтось навіть на аватарку собі її візьме!

Направду, я маю приємніші спогади про людей, а не про самий конкурс, бо організація таки страждала. Чесно. Звісно, я вже трошки побачила в цьому житті і було б дивно, щоб я була в такому ж захваті від такої жуті, як оцей тиждень smile (ну да, я протівна язва, я в курсі tongue )
Я навіть вже можу сформулювати точно, що саме було калічним.. Але, думаю, це варто було би особисто Наталлі Топчій сказати... В смислі, у мене виключно конструктивна критика smile

Жалкую про інше. Людей переважно сплотила не єдина мистецька ідея (згадаймо, як ми хекали, малюючи картини для кількості), а об"єднало нас інше: індивідуальні характеристики людей, пиво і вотка : ) Це класно, але сумно, зважаючи на те, що ми мали б чогось навчитись.

Мабуть, я вже застара і тупувата. Але цей пленер нічого нового в моє життя не додав (маю на увазі, мистецького). Радує факт знайомтсва з новими людьми...



Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
КсюхаДата: Вторник, 10.07.2007, 18:35 | Сообщение # 8
Споглядач
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Приветик=-) мне оч понравилось=) я хочу ещё раз...заберите меня!

Хочу на ПЛИНЕР!...заберите мну=)
 
soVaДата: Вторник, 10.07.2007, 21:27 | Сообщение # 9
Споглядач
Группа: Проверенные
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
ХЕ....ну ви цікаві..а в нас у комнаті не було майже ніодного таракана!!!!нє..брешу...один таки був,але ми з ним бистро найшли спільну мову(він появлявся тіки вночі і не особо нам мішав НЕ спать=)такшо...напевно він од ваших чистих кімнат до нас перебрався бо почув той ПРЕКРАСНИЙ запах ковбаси(наверно не дуже свіжої раз він все таки прийшов) а душ просто супер!закаляться-самий раз для моржів;-) о і ше-підкажіть як всунуть картінку

be HAPPY...be HUGGIES=)))
 
BulletДата: Среда, 11.07.2007, 00:40 | Сообщение # 10
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (soVa)
о і ше-підкажіть як всунуть картінку

щассс ми тібю переведемо в загін опознаних користувачів і ти зможеш додавати картини внизу під формою вводу тексту тут , у форумі.. по одній картинці на кожне повідомлення... Там з"явиться (чи може вже є?) кнопка ОБЗОР. Жми на неї, вибирай фотку з твого компа 9не більшу за 500 кілобайт!) і вставляй сюда:)

А ще можна зайти в фотоальбоми і там натиснути ДОБАВІТЬ ФОТОГРАФІЮ :)


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
КсюхаДата: Среда, 11.07.2007, 18:39 | Сообщение # 11
Споглядач
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Жень что те тараканы=) ОНи как и мы жители общежития! cool

Хочу на ПЛИНЕР!...заберите мну=)
 
soVaДата: Среда, 11.07.2007, 23:13 | Сообщение # 12
Споглядач
Группа: Проверенные
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
небачу я вашого "ОБЗОРА"...чи це я геть сліпа,чи його тут немає точно.. dry

be HAPPY...be HUGGIES=)))
 
BulletДата: Четверг, 12.07.2007, 01:47 | Сообщение # 13
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
вже все має бути в нормі :), soVa ! wink

Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
Форум » Палітра тисячоліть » Критика » Як вам Палітра тисячоліть 2007 у Богуславі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz