Пятница, 26.04.2024
А Р Т залежні
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АРТзалежні » Знайомство » Сироїд Єлізавета
Сироїд Єлізавета
BulletДата: Пятница, 29.06.2007, 14:52 | Сообщение # 1
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Привіт. Це я, дизоксирибонуклеїнова кислота (для посвячених!))))

Народилась 17 лютого. Натякаю, що чекатиму привітань wink

Не маю за плечима художньої школи. Ну.. так стали зорі.. wacko Натомість маю півтори вищих (майже художніх)) освіти: Академію моделювання одягу (акі художник-модельєр) і НТУУ КПІ (поліграфічний факультет) акі художник-графік, ілюстратор smile

Із-за специфіки першої освіти абсолютно не вмію малювати геть нічого в реалістичній манері... Зато вмію плавними лініями малювати голих тьоть і взагалі всяких тьоть з довгими ногами і шіями tongue

Із-за відсутності в поліграфічному ф-теті художньої освіти як такої, погано шарю в кольорах і переважно малюю чорно-біле.

в 2005 році мала персональну виставку на тему *Жіночі образи в українській міфології*. Переглянути світлини з витсавки можна тут: Т У Т .

У вересні цього року планую виставку в київській галереї. Гарантую, що всіх вас запрошу wink

Люблю джаз, блюз і якісний рок-н-рол, з юності лишилась любов до всякої гадостної музики типу *Вайт Зомбі*...

Люблю ранкову каву, мінімум людей навколо мене, дуже люблю хуліганити.
Люблю мандрувати світом. Неньку обмотала вже майже всю Західну. Маю багато друзів у неті. Багато подорожувала Європою. Якщо хтось зацікавиться, підкажу, як за сто долярів об"їхати пів Європи wink

Чекаю каверзних (і будь-яких інших) від вас питань.



Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
redcatДата: Пятница, 29.06.2007, 21:10 | Сообщение # 2
Гідроелектростанція Людмілкін
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 28
Репутация: 1
Статус: Offline
Лізка-а-Лізка! Звідки ж ти така обезбашена узялася! Ну з тобою просто неможливо сидіти на одному місці!!!
Величезний тобі RESPECT!!! tongue


...Life is wonderful! Isn't it?;-)
 
BulletДата: Суббота, 30.06.2007, 15:11 | Сообщение # 3
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (redcat)
Величезний тобі RESPECT!!!

еее... спасіба, канєшна... а можна взять дєньгамі ? ;)


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
ВікусяДата: Суббота, 30.06.2007, 20:25 | Сообщение # 4
майстриня еротичних зітхань
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 9
Репутация: 2
Статус: Offline
А як за 100 долярів обїхати пів Європи? Бо шось на одному місці нікак не сидиться wink Доречі дуже класна виставка (ну ті українські тьотічькі), мені сподобалось, СУПЕРРРРР!!!!!!!! cool

Весела з почуттям гумору (хай хто знає мене згадає фразу "Ой, деточки") , ні дня не можу прожити без мистецтва.
 
BulletДата: Воскресенье, 01.07.2007, 01:06 | Сообщение # 5
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Вікуся)
А як за 100 долярів обїхати пів Європи?

1. Автостопом. Але краще захопити з собою хлопака. Бо з України дівчині важко виїхати самій : ))) В Європі навряд чи чіплятимуться, а от у нас...
2. Поїзд Київ-Ів-Франківськ (найдешевший квиток плацкарт 36 грн). Від Франківська до Кракова ходить маршрутка, приблизно 50-60 грн. В 90 грн ви вкладаєтесь в дорогу в один кінець. Вихідні цілком можна прожити на сухому пайку (бутерброди, сік, вода). Таким чином, пофоткати Краків і попити в ньому айріш кави можна за 90 грн (туди) + 90 грн (назад)+ 20 злотих (прибл. 5 доларів) за айріш каву у вуличній недешевій кавярні = 200 грн приблизно...

+ безкоштовне гуляння по мистецьких галереях + від 10 злотих вхід у Вавельський королівський замок + сувеніри з драконом вавельським (там легенда ціла є) від 5 злотих + дуже дешеве срібло польске (специфічний сплав, світлий, але не темнішає) --- все це за бажанням, не є обов"язковим витрачанням грошей.. і де ви бачите тур путівку до Кракова на вихідні дні за 200 грн?:)

Добавлено (01.07.2007, 01:06)
---------------------------------------------
Ще є такий сайт, Хоспіталіті клуб (Клуб Гостинності) www.hospitalityclub.org де можна знайти тимчасове місце перебування і ночівлі у людей-волонтерів, що самі мандрують і люблять безкоштовно приймати гостей.. Мов асайту переважно англійська, але є український відсік... дуже рекомендую!


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
ВікусяДата: Четверг, 12.07.2007, 18:28 | Сообщение # 6
майстриня еротичних зітхань
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 9
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну добре, якось да й проексперементуемо з твоїми порадами, а вдруг повезёт cool

Добавлено (12.07.2007, 18:28)
---------------------------------------------
Ну добре, якось да й проексперементуемо з твоїми порадами, а вдруг повезёт cool


Весела з почуттям гумору (хай хто знає мене згадає фразу "Ой, деточки") , ні дня не можу прожити без мистецтва.
 
lightladyДата: Вторник, 24.07.2007, 22:53 | Сообщение # 7
соловей на веточке
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 19
Репутация: 2
Статус: Offline
Ліз, ти супер! В тобі стількі цікавих сторін.І виставка супер tongue Так тримати)) tongue Слухай,а важко було організувати власну виставку?Поділись секретами.
А то теж маю не меті деякі плани,та не знаю з чого почути. Куди піти, куди податься. Для початку хочя б с чого почять??? smile


Живопис ніколи не є прозою:це поезія,написана віршем...
 
redcatДата: Среда, 25.07.2007, 01:17 | Сообщение # 8
Гідроелектростанція Людмілкін
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 28
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (lightlady)
І виставка супер tongue Так тримати)) tongue Слухай,а важко було організувати власну виставку?Поділись секретами.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Народ! Я шось пропустила? Яка ще виставка? Це ти недавно замутила Лізуню? Нікому не сказала?
ПОКУСАЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ!!!


...Life is wonderful! Isn't it?;-)
 
lightladyДата: Среда, 25.07.2007, 22:27 | Сообщение # 9
соловей на веточке
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 19
Репутация: 2
Статус: Offline
Та ні.Ти не зрозуміла!Ліза давала силочку своєї минулої виставки,про українські образи)))Ось, і вона мені сподобалась.Так я оце і вирішила порозпрашувати трішкі=)А кусатся не треба tongue Побережи зубки,вони ще в нагоді стануть)))))

Живопис ніколи не є прозою:це поезія,написана віршем...
 
BulletДата: Четверг, 23.08.2007, 02:10 | Сообщение # 10
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
redcat, http://forum.lca.lviv.ua/photoreports/fastiv/ тут фотки з тої виставки (2005 р.)

всіх вас, ясноє дєло, запрошу на свою майбутню виставку!!! скоро заповню сайт Льоши Федоренко і дам вам вкусний лінк !!!

Добавлено (30.07.2007, 01:56)
---------------------------------------------
До речі, забула додати, що нині я знаходжусь в пошуках нової роботи: хочу залишити попереднє місце роботи, бо я на ньому загниваю і стаю зла. А ето нє єсть гуд smile
Так що якщо хтось знає про вакансії в арт-галереях Києва - буду вдячна за наводку ;)

Добавлено (23.08.2007, 02:10)
---------------------------------------------
Так довго очікувана і напланована виставка моїх картинок найпевніше зірветься... sad Прикро...


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
lightladyДата: Суббота, 25.08.2007, 00:13 | Сообщение # 11
соловей на веточке
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 19
Репутация: 2
Статус: Offline
Не засмучуйся! Зараз не вишло то в іншій раз ще краще буде и все буде просто суперово smile
Ми ж знаємо,що ти найкращя!!! kind


Живопис ніколи не є прозою:це поезія,написана віршем...
 
BulletДата: Среда, 05.09.2007, 23:55 | Сообщение # 12
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
lightlady, ой, сонечко, дякую за підтримку!! Все вже набагато краще.. просто іноді хмари збираються в навколодиттєвому просторі і все видається надто похмурим... Завдяки підтримці (навіть просто словесній), все може стати на нормальні позиції smile Дякую ! )*

Добавлено (05.09.2007, 23:55)
---------------------------------------------
Повідомляю вас, як рідних людей, про свої найближчі пляни:

17 вересня я виїжджаю до славного мітса Краків, Польскої губернії, малювати старий Краків і всякі релігійні споруди в графіці (у них такі вкусні католицькі храми, шо мама нє горюй!)

Приїду - щось з тим зроблю, як і обіцяла..

Вкотре впевнилась: Художник має малювати, а ще має бути людина, яка б влаштовувала виставково-продажну діяльність smile Бо мистецька людина то складно все робить....

Так шо єслі хто дуже нахабний є, то кажіть, що вам привезти з Кракова, окрім фотографій?;)

Я вас цьом )*


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
redcatДата: Четверг, 11.10.2007, 14:58 | Сообщение # 13
Гідроелектростанція Людмілкін
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 28
Репутация: 1
Статус: Offline
Лізуню! А що ти мені привезла з Кракова окрім фотографій?
А з твого місця роботи тобі вже давно пора злинять!!! І займатись творчістю. На рахунок збуту мистецьких робіт з тобою згодна - комерція і мистецтво речі не сумісні, треба займатись чимось одним! давай викладай фотки з подорожі і роботи теж
wink Творчих успіхів і натхнення!!!!


...Life is wonderful! Isn't it?;-)
 
BulletДата: Среда, 17.10.2007, 15:26 | Сообщение # 14
дизоксирибонуклеїнова кислота
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 53
Репутация: 2
Статус: Offline
lightlady, йа лучшайа! Сисасіба:)*

redcat, нічо не привезла smile ледве встигла забігти в центрум дешевої книжки і придбати пару книжлок по мистецтву, звісно, польською мовою..
Фотки можна забачити тут:
http://pic.ucoz.ru/photo/30

а ще можу хвастанути (якщо є чим хвастатись), що в березні 2007 року у містечку Фастів я матиму свою другу преоснальну витсавку, вже не лише графіу представлятиму, а всьто, що наваяю, таке от.. Типу прощальна виставка з моїм містом. Мабуть, буду переїжджати в Нові Калахарі якісь.. Побачимо.

lightlady, якщзо ще актуально, можу поділитись досвідом влаштування виставки. Мені не жалко :)


Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки (с) А. де Сент Екзюпері
 
redcatДата: Воскресенье, 02.12.2007, 12:41 | Сообщение # 15
Гідроелектростанція Людмілкін
Группа: АРТзалежні
Сообщений: 28
Репутация: 1
Статус: Offline
tongue Хвотки класні!!! Частіше б усім вдавалось подорожувати! А я недавно в Мілані була. Хвоткі викладу пізніше!

...Life is wonderful! Isn't it?;-)
 
Форум » АРТзалежні » Знайомство » Сироїд Єлізавета
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный хостинг uCoz